1. Erotik Film izle Ölümün Kollarında

  Erotik Film izle Ölümün Kollarında

  720p Türkçe Dublaj

  Saygın  erotik filmlerin yönetmenliğini yapan Çinli yönetmen Chen Kaige, İngilizcenin ilk çıkışını Nicci French'in romanından uyarladığı bu erotik gerilim filmi ile gerçekleştirdi. Alice (Heather Graham), Illinois adında bir Amerikan web tasarımcısı. Adam (Joseph Fiennes) adında, yakışıklı bir dağcıya aşık oluyor. İkisi sıkıcı ilişkilerden bıkmış durumdalar, kıvılcımlar Alice ve Adam'ın birlikde yaşamaya başlıyorlar. Onların düğünlerini takip eden hafif S & M'nin ipuçlarını aktaran erotik ateşli romantizmi ile, Alice'in yeni eşi hakkında çok az şey bilmesi, eski nişanlısının gizemli koşullar altında öldüğünü keşfettiğinde uğursuz alt tonlara girmeye başlar. Tecavüz ve daha kaybolan sevgililere yönelik iddialar, kısa bir süre sonra Alice'e, kabul etmeye hazır olmayabilecek cevaplara yönelik gittikçe artan rahatsız edici soruşturmasına devam etmesini istemektedir.
  Erotik Film izle Ölümün Kollarında 2.0 / 10 2 kullanıcı oyu.
  2.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      5.0   92

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Loading...
Yorum Alanı

Erotik Film izle

 Erofilmizle.net sitesinin genel konusu yani hikayesi erotik film ve +18 film üzerine kuruludur.Bir çohumuzun bildiyi kadarıyla erotik film ve +18 filmleri toplamak bu konuda bir arşiv yaratmak bir hayli zorulu işdir.En iyi kalitede olan erotik filmleri secmek için izlemek gerekiyor sitemizede en güzel ve kaliteli filmleri eklediyimiz için bazen bir +18 filmi eklemek bir kaç saat aliyor filme kendimizi kaptırıyoruz bir uyanıyorsun film eklemeye çalışırken nerdeyse tamamını seyretmişsin :) . Avrupanın bazı ülkelerine +18 film siteleri çalışanlarına büyük miktarda para veriyor sebebide bu kendilerini filmek kaptırmasınlar diye.Erotik film izle, +18 film izle bu kelimeler biz türklerin nerdeyse en çok aratdığımız kelimeler bunu googlede onaylıyor. Diger milletlere bakarken biz Türkler çıplak bir kadına dayanamayız hemen aktif hale geliriz. Bu bizim kanımızda var ve tarihe bakarsan Erotizim ve pornonun zirvesi bizde olmuş. Hiç bir ülkede "Harem" diye bir şey olmazken tarihen sultanlarımızın sayısız cariyeleri harem haneleri olmuş. Erotik hayat tarihen hep bizimle olmuş.Tarihimize göz atarsak harem haneleri hep yabancı cariyeler JAPONYA EROTİK FİLM,ÇİN EROTİK FİLMLERİ,HİNDİSTAN EROTİK FİLM süslemişler.Erotik FilmGenel olarak düşünürsek erotik ve +18 tarihini biz yazdık derim!

Erotik film izle

+18 film izle

erotik film izle